روز گذشته انجام شد
مطالبات نماینده دشتستان از معاون اول رئیس جمهوری
به گزارش سوک، بعد از ظهر دیروز ، نماینده دشتستان در نشست با معاون اول رئیس جمهوری که میزبان هر چهار نماینده استان بوشهر به همراه استاندار این استان بود، مشکلات حوزه انتخابیه اش را بیان و خواستار بررسی این مشکلات شد


 ابراهیم رضایی ، نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی 

* مردم به شدت تحت فشار هستند و حال و روز خوبی ندارند.

* با اشاره به اینکه مسائل و مشکلات کشور راه حل دارند، راه حل مسائل و مشکلات کشور در داخل است و شرط آن اتحاد و همدلی و وحدت مسئولان به اضافه کار جهادی و شبانه‌روزی است.

* با وجود اینکه کشور دچار مشکلات مالی و اقتصادی است ولی همه مشکلات هم مالی و اقتصادی نیست؛ مسائلی مثل فساد اداری، مدیریت مقابله با کرونا، توزیع بودجه و . . . مسائلی است که می‌توان با تدبیر و مدیریت صحیح آنها را رفع کرد.

* متاسفانه در مورد بودجه و توزیع آن اغلب در مرکز کشور تصمیم‌گیری می‌شود بدون توجه به اینکه در دوردست‌ها چه می‌گذرد و مردم شهرها و روستاهای مختلف با چه مسائل و مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند.

* برخی از دستگاه‌ها که در استان‌ها فعالیت می‌کنند توجهی به مسائل استان ندارند. صنعت نفت یک استان برای خودش در استان بوشهر ایجاد کرده و پاسخگوی استان بوشهر نیست. متاسفانه شاهد سرکشی صنعت نفت در استان بوشهر هستیم.

 همه ما به عنوان مسئول در مقابل مردم تعهد داریم، همه مسئولان باید پاسخگو باشند و فکری برای رفع مسائل و مشکلات مردم بکنیم.