۹ دی قله فراموش نشدنی تاریخ انقلاب اسلامی است
به گزارش سوک و به نقل از ایرنا، حجت الاسلام یوسف جمالی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به نامگذاری  ۹ دی تا ۱۹ دی به مناسبت دهه بصیرت افزود: ۹ دی روز خروش ملت ایران و غلبه جنود الهی بر جنود شیطانی و همچنین اثبات کننده قابلیت و کارآمدی نظام دینی مبتنی بر اصل مترقی ولایت فقیه در عبور از بحران‌ها و فتنه‌ها است.

وی بیان کرد: " بصیرت فاطمی، ولایتمداری، مقاومت علوی" به عنوان شعار محوری دهه بصیرت امسال انتخاب شده است.

جمالی اظهارداست: بزرگداشت این مناسبت مهم، فرصتی برای روشنگری بصیرت افزایی و عبرت آموزی و پاسخ به شهبات است.

وی گفت: به همین منظور مراسمی در روز سه شنبه ۹ دی ماه ساعت  ۱۰  صبح به صورت زنده از صداوسیمای مرکز بوشهر و فضای مجازی پخش خواهد شد. 

جمالی افزود: باتوجه به شرایط خاص شیوع کرونایی مثل سال‌های گذشته راهپیمایی و تجمع وجود ندارد  اما برنامه ریزی برای استفاده از فضای مجازی و رسانه‌ها انجام شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر عنوان کرد: بسته‌های تحلیلی و بصیرتی در قالب کلیپ های چند دقیقه‌ای با همکاری  سپاه امام صادق(ع) و صداوسیمای مرکز بوشهر تولید شده که بزودی منتشر خواهد شد.

جمالی اظهار داشت: در این راستا بیش از ۱۰۰ برنامه و نشست‌های بصیرتی، کاروان موتوری، تولید پادکست‌های رادیویی، موزیک ویدیو با موضوع ۹ دی و سردار سلیمانی و مسابقه مختلف ادبی و گرافیکی با همکاری مجموعه و نهادهای مختلف برنامه‌ریزی شده است.

وی گفت: همچنین باتوجه به چهلمین روز شهادت دانشمند شهید فخری زاده، ویژه برنامه‌ای به همین مناسبت چهارشنبه ۱۷ دی ماه برگزار خواهد شد.