دستگیری عامل تیراندازی دوراهک
به گزارش سوک؛ سرهنگ حیدر سوسنی در خصوص اقدامات پلیس برای شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان تیراندازی در شهر "دوراهک" اظهار کرد: پس از وقوع تیراندازی، تحقیقات اطلاعاتی و عملیاتی پلیس برای شناسایی و دستگیری آغاز شد. 

وی ادامه داد: سریعا تیم‌های اطلاعاتی پلیس شهرستان دیر با همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان جم، اقدامات خود را آغاز کرده و در کمترین زمان ممکن محل اختفای متهم را شناسایی کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به اینکه عامل تیراندازی در یکی از باغات شهرستان جم مخفی شده بود، گفت: در یک عملیات غافلگیرانه ماموران انتظامی شهرستان دیّر و جم، متهم را در مخفیگاهش دستگیر و از وی یک قبضه سلاح و یک عدد قمه کشف کردند.

سرهنگ سوسنی ادامه داد: آرامش و امنیت مردم خط قرمز پلیس است و به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد عده‌ای هنجارشکن این آرامش و امنیت را برهم زده و به سادگی این احساس امنیت را از بین ببرند.

این مقام انتظامی تاکید کرد: تمامی تلاش ماموران انتظامی برای برقراری نظم و امنیت پایدار در جامعه است که در این راستا خوشبختانه مشارکت مردم نقش بسیار پررنگی داشته و با افزایش این مشارکت به طور قطع این احساس امنیت پایدار افزایش خواهد یافت.

وی تاکید کرد: تقاضای ما از مردم این است که در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمان و یا متخلفان و حتی مشاهده موارد مشکوک، موضوع را بلافاصله از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به اطلاع پلیس برسانند.