یک ملی‌پوش رییس هیات ژیمناستیک بوشهر شد +عکس
به گزارش سوک به نقل از ایرنا، حمید رضا هاشمی روز دوشنبه در نشست مجمع انتخابات هیات ژیمناستیک استان بوشهر افزود: تعامل هیات‌های استانی و انجمن ژیمناستیک با آموزش و پرورش بدون شک می‌تواند منجر به کشف استعدادهای فراوان در بین نوجوانان و جوانانی شود که در زیر مجموعه آموزش و پرورش در حال تحصیل هستند.

تعامل با آموزش و پرورش در اولویت هیات‎های استانی ژیمناستیک باشد

وی ادامه داد: هیات‌‏های استانی ژیمناستیک همچنین باید از ظرفیت‏‌های خود برای فعال شدن رشته ژیمناستیک در تمام شهرستان‌‏ها استفاده کنند و مدیریت آنها تنها متمرکز بر مرکز استان‎ها نباشد.

به گفته هاشمی در بخش تجهیزات فدراسیون ژیمناستیک استان تا حدتوان از ظرفیت‎های موجود برای حمایت از هیات‏‌های استانی استفاده می‌کند.

وی ادامه داد: همچنین در طرح پایگاه مدرسه قهرمانی ژیمناستیک نیز فدراسیون حمایت لازم را در راستای پیشبرد هدف‌ها در سنین پایه لحاظ می‏‌کند.

هاشمی با اشاره به اینکه فدراسیون ژیمناستیک برای سال ۹۸ در حدود ۲۷۰ هزار ژیمناستیک کار سازمان یافته و برخوردار از بیمه ورزشی داشت گفت: شمار ورزشکاران سازمان یافته و بیمه شده این سازمان برای سالجاری تاکنون طبقه بندی نشده و تا پایان سال اطلاع رسانی می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: تعامل و دوستی باید در اولویت هیات‎های ورزشی باشد چون با این رویه خود هیات نیز از حمایت و کمک‎های بیشتر اداره کل برخوردار می‎شود.

احمد بهروزیان فر افزود: توجه ویژه به شهرستان‎ها باید در اولویت اصلی هیات ژیمناستیک باشد چون این رشته تنها منحصر به مرکز استان نیست.

وی یادآور شد: در راستای توسعه زیرساخت‏‌های رشته ژیمناستیک در زمان حاضر ۲ سالن اختصاصی در شهرهای برازجان و بوشهر احداث شده است.

بهروزیان فر افزود: همچنین خانه ژیمناستیک برازجان نیز اکنون ۴۰ تا ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و پیش بینی شده طی پنج ماه آینده مورد بهره‎برداری قرار گیرد.

در این مجمع عبدالله جامعی نخستین مدال آور ایران در رقابت‌های آسیایی ژیمناستیک به عنوان رئیس هیات ژیمناستیک استان بوشهر معرفی شد.