سوک بررسی می کند ؛
اسامی 94 نفر از داوطلبین نمایندگی مجلس شورای اسلامی از استان بوشهر
در حالی که تا پایان روز ششم در مجموع 83 نفر در چهار حوزه انتخابیه استان برای داوطلبی ورود به مجلس دهم نام نویسی کرده اند امروز نیز در آخرین مهلت قانونی تعداد فراوانی به وزارت کشور و فرمانداری های سطح استان مراجعه کردند تا خود را برای یک مارتن نفس گیر در معرض قضاوت عمومی قرار دهند .
برای بار سوم ؛
حمیده عدالت وارد گود انتخابات شد
پیش از این، عدالت در دور پنجم و ششم مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده بود و در دور ششم مجلس نیز توانست به کرسی مجلس شورای اسلامی تکیه بزند.
برای دور پنجم؛
پورفاطمی هم ثبت نام کرد
حال باید منتظر ماند که پورفاطمی با رای سنتی همیشگی امکان پشت سرگذاشتن رقیب خود که دارای تواناییهای اجرایی خوبی است و در سطح ملی نیز یک چهره شناخته شده محسوب می شود را دارد و برای پنجمین بار بر این کرسی تکیه خواهد زد؟
استاندار اعلام کرد؛
۱۱ درصد کاندیداهای انتخابات در استان بوشهر بانوان هستند
تعامل و همراهی بین فرمانداران و هیئت‌های اجرایی با هیئت‌های نظارت باعث شده تا شاهد روند مطلوب اجرای مراحل انتخابات باشیم.
در روز پنجم؛
آخرین وضعیت ثبت‌نام انتخابات در استان بوشهر/ جدول اسامی کاندیداها
۲۶ نفر در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، ۱۱ نفر در حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه، ۳ نفر در حوزه دشتی و تنگستان و ۱۱ نفر در شهرستان دشتستان برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کرده اند.
در پنجمین روز ؛
نام نویسی یک اصولگرا و سه اصلاح طلب در فرمانداری بوشهر
حضور سه اصلاح طلب و یک نامزد اصولگرا در فرمانداری بوشهر در یک بازده زمانی تقریبا یکسان نشان از عزم اصلاح طلبان با کاندیاهای متعدد در میان تک گزینه اصولگرایان تا این ساعت خبر می دهد .
بعد از مشاهده در ستاد انتخابات کشور :
احتمال کاندیداتوری ستوده خو در دشتستان قوت گرفت + تصاویر از حضور در ستاد انتخابات کشور
هر چند هنوز ثبت نام ایشان قطعی نیست اما از آنجا که وی در دوره قبل نیز تصمیم به ورود به انتخابات داشت ولی در روزهای آخر انصراف داد ، اکنون با انتشار این تصاویر احتمال ثبت نام ایشان قوت گرفته است .
تایید خبر سوک؛
آیت الله صفایی بوشهری رسما ثبت نام کرد
البته گفته می شود که با توجه به سابقه علمی ، حوزوی و سیاسی ایشان در سنوات گذشته ، وی با استقبال چهره های علمی ، مذهبی استان فارس روبرو شده است و از کاندیداتوری وی استقبال خوبی گردیده است .
يك منبع آگاه در گفتگو با سوک ؛
تعداد ثبت نام كنندگان مجلس خبرگان به ٤ نَفَر رسيد / تعداد مجلسي ها به ٣٧ نَفَر / ١٩ نَفَر در حوزه بوشهر، گناوه و ديلم
يك منبع آگاه آمار جديدي از ثبت نام كنندگان در مجلس خبرگان و شوراي اسلامي در استان بوشهر اعلام كرد .
یک منبع آگاه اعلام کرد ؛
بعد از انصراف افراشته از انتخابات استان ، اخبار دریافتی از آمادگی استاندار سابق بوشهر برای حضور رسمی در انتخابات مجلس شورای اسلامی حکایت می کند.
در روز چهارم ثبت نام مجلس؛
اولین زن هم استانی پشت میز ثبت نام مجلس
این مدیر کل سابق استانداری امیدوار است تا با تجمیع رای جامعه زنان در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم به مجلس راه یابد.
طبق برخی شنیده ها؛
آیت الله صفایی کاندیدای خبرگان در استان همجوار
بی شک حضور معظم له در عرصه انتخابات خبرگان کمک شایانی به پرورش چهره های مجتهد و جوان خواهد کرد و با حضور بزرگانی مانند آیت الله نمازی و آیت الله حسینی بوشهری در مجلس خبرگان کفه ترازوی بوشهریها را در این مجلس سنگین تر خواهد کرد.
آخرین وضعیت ثبت‌نام انتخابات در استان بوشهر + جدول اسامی کاندیداها
۱۰ نفر در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، پنج‌نفر در حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه، دو نفر در حوزه دشتی و تنگستان و شش نفر در شهرستان دشتستان برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کرده اند.
دبیر کل حزب موتلفه در بوشهر:
شورای ائتلاف اصولگرایان به‌زودی اعلام موجودیت می‌کند/ اصولگرایان راهی به‌جز ائتلاف ندارند
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: جلسات و نشست‌های مختلفی که با نیروهای اصولگرا داشتیم به‌احتمال قریب‌به‌یقین در روزهای آینده شورای ائتلاف اصولگرایان در مرکز اعلام موجودیت خواهد کرد.
توسط یکی از حبرگزاری های مطرح کشور :
سه نفر اول انتخابات مجلس در دشتستان در نظرسنجی ها مشخص شد
بر أساس اين نظرسنجي كه توسط يكي از خبرگزاري هاي مطرح كشور صورت گرفته است ، سه نَفَر اول از ميان كانديداهاي احتمالي به ترتيب زير مي باشند .