در اولین روز نام نویسی ؛
استاندار سابق بوشهر ، داوطلب نمایندگی مجلس شورا شد
وی که پس از انتخابات هشتم مجلس به عنوان استاندار بوشهر فعالیت هایش را ادامه داد در مدت یک سال حضور در بوشهر، خاطرات خوب و ماندگاری از تلاش برای عمران و توسعه در این استان از خود بر جای گذاشت که به عنوان یک مقیاس برای استانداران قبل وی هنوز به عملکرد ایشان استناد می شود.
دقایقی پیش انجام شد ؛
نماینده جنوب استان ثبت نام کرد/ خلاصه ای از سوابق
آخرین مسئولیت وی مستشار دادگاه های تجدید نظر استان تهران و قاضی دادسرای ویژه روحانیت تهران از اواخر سال ۸۸ تا پیش از مجلس نهم بوده است.
ثبت نام اولین نامزد انتخابات مجلس دهم در استان بوشهر؛
موسوی نژاد وارد عرصه انتخابات شد
سوک: حجت الاسلام سید مهدی موسوی نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی صبح امروز(شنبه) با حضور در فرمانداری برازجان به عنوان اولین فرد در استان بوشهر برای دهمین دوره انتخابات مجلس نام نویسی کرد.
با پایان یافتن روز دوم ؛
چه کسانی در دو روز گذشته ثبت نام کرده اند؟
ثبت‌نام از داوطلبین انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در روز دوم در محل وزارت کشور و ۳۱ فرمانداری در مراکز استان‌ها برگزار شد که تا الان ۸۶ نفر ثبت نام کرده اند.
از شنبه آغاز می شود؛
آغاز ثبت نام از داوطلبان نمایندگی خانه ملت
فردا فرآیند برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی کلید خواهد خورد؛ فرآیندی که با انجام مراحل مختلف ، به 7 اسفند یعنی روز رای گیری ختم می شود.
سردرگمی رییس جمهور و مشاورین؛
آیا دکتر روحانی نامزد انتخابات می شود؟
یک منبع آگاه در گفت و گو با خبرنگار سوک گفت : رییس جمهور در آمدن یا نیامدن به صحنه انتخابات خبرگان مردد است.
حقیقی خبر داد ؛
اتصال شعب اخذ رأی استان بوشهر به شبکه ارتباطی مخابرات
رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: تمام مراحل انتخابات در سامانه جامع انتخابات ثبت می‌شود و به همین سبب شعبه‌های اخذ رأی استان بوشهر به شبکه ارتباطی مخابراتی متصل شد.
جهت حضور در انتخابات مجلس خبرگان رهبری:
نام نویسی آیت الله حسینی بوشهری در بوشهر
سوک:آیت الله حسینی بوشهری با حضور در محل نام نویسی مجلس خبرگان رهبری برای حضور در انتخابات خبرگان آمادگی خود را اعلام کرد.
با شروع رسمی ؛
چه کسانی در اولین روز برای مجلس خبرگان ثبت‌نام کردند+جدول
جدول اسامی افرادی که در اولین روز ثبت‌نام نامزدی در مجلس خبرگان به وزارت کشور و فرمانداری‌ها مراجعه کردند را در ادامه می‌بینید.
در مسیر انتخابات ؛
آیا رقیبی برای این کاندیدای مجلس وجود دارد ؟
هر چند تا هفتم اسفندماه امسال تقریبا ده هفته دیگر باقی مانده است اما تحلیل گران سیاسی استان حساب ویژه ای بر روی این حوزه انتخابیه باز کرده اند و معتقدند هر فردی که از این حوزه راهی بهارستان شود به نوعی می تواند نشان دهنده میزان بلوغ سیاسی مردم این سامان باشد.
تنها كانديداي احتمالي زن از حوزه بوشهر ؛
زير پرچم هيچ حزبي نيستم اما ديدگاه اصولي و ارزشی دارم + عكس
سوک:تنها كانديداي خانمي كه احتمالا از حوزه انتخابيه بوشهر ، گناوه و ديلم كانديدا خواهد شد ، ديدگاه سياسي خود را به صراحت اعلام كرده است .