کد خبر: ۲۱۷۲۶۰
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
رئیس کلانتری ۱۶۴ قائم از دستگیری مردی ۳۷ ساله خبر داد که بیش از ۶ میلیارد تومان پول یک داروخانه را به سرقت برده بود.
ششم بهمن ماه امسال، رئیس یکی از بیمارستانهای محدوده کلانتری ۱۶۴ قائم با مراجعه به این کلانتری اعلام کرد با توجه به رسیدن روزهای پایانی سال، تصمیم به انبارگردانی گرفته است که طی این اقدام، مشخص می‌شود حجم زیادی دارو و پول از قسمت داروخانه کم شده است.

بنابر گفته شاکی، حدوداً ۶ میلیارد تومان پول نقد از قسمت داروخانه بیمارستان خرج خرید داروهایی شده بود که وجود خارجی نداشتند و او مدعی بود به احتمال زیاد انباردار در این رابطه باخبر است.

در ادامه و با توجه به حساسیت موضوع، تیمی از مأموران عملیات کلانتری ۱۶۴ قائم به محل اعزام شده و متهم را تحت بازجویی فنی و پلیسی قرار دادند که وی به ناچار لب به اعتراف گشود.

متهم مدعی بود با تأسیس شرکتی صوری تحت عنوان فروش دارو و لوازم بهداشتی، اقلامی را خریداری و هزینه آنها را نیز پرداخت کرده است اما هیچ دارویی در ازای این پولها وارد داروخانه بیمارستان نکرده است.

متهم مدعی شد با پولهای به دست آورده از این راه، یک خانه در قسمت مرفه‌نشین شهر تهران و یک ماشین لوکس و گران‌قیمت خریداری کرده است.

سرهنگ حسین مافی؛ رئیس کلانتری ۱۶۴ قائم با اعلام این خبر گفت: بنابر دستور قضایی، متهم برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

منبع: مشرق
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد