کد خبر: ۲۱۷۴۰۳
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۲
رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت از کشف ۷۶ میلیون قلم انواع داروهای غیرمجاز از جمله داروهای نایاب، کمیاب، اقلام بهداشتی، آمپول، قرص و پودر بدنسازی در ۱۴ محله تهران خبر داد.

 سردار علی ذوالقدر رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت اظهارداشت: با دریافت شکایاتی از مردم در خصوص توزیع داروهای غیرمجاز، تاریخ گذشته و غیراستاندارد در سطح شهر اظهارداشت: این داروها که در بعضی از محلات تهران مانند ناصر خسرو توزیع می شود، علاوه بر اینکه مشکل درمانی را حل نمی کند بلکه آن را تشدید هم می کند.

وی با توجه به اقدامات اطلاعاتی و مأموریتی، پلیس اطلاعات و امنیت تهران بزرگ گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته ۱۴ محله تهران که این داروها یا به صورت دست فروشی توزیع و یا به صورت دپو در انبارداروهای غیرمجاز نگهداری می‌شد شناسایی شد.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به کشف ۱۸ انبار و محل توزیع داروهای غیرمجاز تصریح کرد: پلیس در یک عملیات همزمان، منسجم و هماهنگ ۱۹ نفر را در این رابطه دستگیر کرد.

وی خاطرنشان کرد: در بازرسی از محل های مورد نظر، ۷۶ میلیون قلم انواع داروهای نایاب و کمیاب و اقلام بهداشتی، آمپول، قرص و پودرهای بدنسازی غیرمجاز کشف شد.

سردار علی ذوالقدر در خاتمه تصریح کرد: این داروها با نظر دادستانی و وزارت بهداشت قابل استفاده نیستند.

منبع: مشرق
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد