چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 2021 May 12
کد خبر: ۲۳۶۰۳۵
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۸
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر با اشاره به آغاز ساخت ۱۵۰۰ واحد مسکونی ویژه مددجویان این نهاد گفت: ۵۰۰ واحد آن تا تیرماه امسال تکمیل و تحویل نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد استان بوشهر می‌شود.
به گزارش سوک؛ احمد لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر از اجرای طرح حمایت از کودکان بی‌سرپرست و بد سرپرست خبر داد و اظهار داشت: با انعقاد تفاهم‌نامه کمیته امداد و سپاه پاسداران برای زیرپوشش قرار دادن کودکان ایتام و محسنین با دعوت خیران قرار است 10 هزار نفر از کودکان بی‌سرپرست و بد سرپرست مورد حمایت ویژه قرار بگیرند.

وی، از تشکیل دبیرخانه طرح اکرام ایتام و محسنین در بوشهر خبر داد و بیان کرد: این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد و مردم خیر و نیکوکار استان بوشهر در این طرح مشارکت می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر از توزیع بسته‌های معیشتی میان نیازمندان خبر داد و تصریح کرد: در آستانه ماه مبارک رمضان حداقل 50 درصد مردم نیازمند و تحت پوشش بسته معیشتی دریافت می‌کنند و 20 هزار بسته قبل از ماه مبارک رمضان در اختیار مددجویان استان بوشهر قرار می‌گیرد.

لطفی، با بیان اینکه در اسفند ماه 1500 بسته معیشتی و غذایی در اختیار مددجویان قرار گرفت خاطر نشان کرد: در جشن نیکوکاری در آستانه سال جدید و نوروز مردم نیکوکار بیش از 14 میلیارد تومان کمک کردند که در بخش کالایی و نقدی میان نیازمندان توزیع شد.

وی، با اشاره به تامین سرپناه مددجویان کمیته امداد استان بوشهر تصریح کرد: در سال‌های اخیر 3 هزار واحد مسکونی برای نیازمندان با همکاری خیران و نهادها و دستگاه‌های اجرایی ساخته و تحویل شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر از تحویل 700 واحد مسکونی مددجویی با همکاری سپاه پاسداران استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: بر اساس انعقاد تفاهم‌نامه 1500 واحد واحد مسکونی برای نیازمندان استان بوشهر امسال ساخته می‌شود.

لطفی با اشاره به اینکه 500 واحد مسکونی آن تا تیرماه امسال تحویل مددجویان می‌شود گفت: این واحدهای مسکونی در روستاها و شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت استان بوشهر ساخته می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد