يکشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 2021 May 16
کد خبر: ۲۳۶۰۵۸
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۵
فرمانده انتظامی استان بوشهر در گفتگو با سوک:
واعظی گفت: در روز 13 فروردین ماه، برای شهرستان های نارنجی استان محدودیت ورود و خروج قائل هستیم اما این بدان معنا نیست که این شهرستان ها در قرنطینه قراردارند. طبیعی است که بخشی نه برای گشت و گذار در روز طبیعت بلکه برای رسیدن به مقصد ناچار هستند که از این شهرستان ها گذر کنند که پلیس منعی برای رفت و آمد این افراد ندارد.
سردار خلیل واعظی در گفتگو با سوک، ضمن توصیه به شهروندان استان بوشهر پیرامون توجه به هشدارهای ترافیکی پلیس، اعلام کرد: وظیفه پلیس تامین امنیت همه جانبه است و سعی ما این است که با استفاده از همه ابزارها و به خصوص مشارکت مردم، در این زمینه به رسالت و وظیفه مان عمل کنیم.

سردار واعظی ، فرماند ه انتظامی استان بوشهر:

* بر اساس مصوبه ستاد کرونا، چهار شهرستان بوشهر، دشتستان، گناوه و دیلم در شرایط نارنجی و مابقی شهرستان های استان در وضعیت زرد قرار دارند.

* در روز 13 فروردین ماه، برای شهرستان های نارنجی استان محدودیت ورود و خروج قائل هستیم اما این بدان معنا نیست که این شهرستان ها در قرنطینه قرار دارند. طبیعی است که بخشی نه برای گشت و گذار در روز طبیعت بلکه برای رسیدن به مقصد ناچار هستند که از این شهرستان ها گذر کنند که پلیس منعی برای رفت و آمد این افراد ندارد.

*  250 گشت انتظامی، راهنمایی و رانندگی و پلیس راه برای نظارت بر شهرستان‌های بوشهر، دشتستان، گناوه و دیلم آماده باش هستند و مسیرهای منتهی بر نوار ساحلی را رصد می‌کنند.

* در روز 13 فروردین، محدودیت ورود به تفریحگاه‌هایی مانند خائیز در تنگستان، لاور شرقی در دشتی، جنگل عامری در دیلم، چاهکوتاه در بوشهر و پارک منابع طبیعی و محدوده شاهزاده ابراهیم در دشتستان وجود دارد و پلیس مطابق قانون، منع و اعمال جریمه می کند.

* با توجه به امکان کم خوابی و یا بی خوابی برخی رانندگان در ساعات آغازین روز 13 فروردین ماه، از رانندگان تقاضا داریم که اگر شرایط رانندگی در این روز ندارند هر طور شده استراحت کنند تا شاهد حوادث رانندگی در استان نباشیم.

* متاسفانه در دو حادثه رانندگی جداگانه طی 24 ساعت گذشته ، شاهد فوت 3 نفر بودیم که در حادثه اول یک دستگاه نیسان به دلیل خواب آلودگی به یک دستگاه کامیون برخورد و در دم جانش را از دست داد و در حادثه دیگر که اوائل بامداد امروز در مسیر دیلم به بهبهان رخ داد دو سرنشین پراید در تصادف با اتوبوس جانشان را از دست دادند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد