چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 2021 May 12
کد خبر: ۲۳۶۰۶۳
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۸
امروز انجام شد
آن چه در انتصاب این مدیر مشخص است این می باشد که وی صرفا بر اساس لیاقت و تخصص و بدون لابی های معمول توانسته مدیران بالادست را متقاعد کند که شایسته قرار گرفتن در این جایگاه است.
به گزارش سوک، با حضور معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان بوشهر  معارفه شد.

بر این اساس ، با حکم مدیرعامل شرکت توانیر،  غلام رضا حشمتی از کارکنان شرکت توزیع برق استان بوشهر به عنوان مدیرعامل این شرکت معرفی شد.

وزارت نیرو چند صباحی است که انتخاب مدیران شرکت های زیرمجموعه استانی را پس از طی یک فراخوان و بررسی کارنامه و سوابق علمی ، مدیریتی و برنامه ای انتخاب می کند که گفته می شود انتخاب مدیرعامل جدید شرکت توزیع برق استان بوشهر نیز بر این مبنا بوده است.البته منتقدین این وزارت خانه معتقدند که این نوع انتخاب مدیران عامل ، صرفا پوششی و نمایشی بوده و لابی های سنگین برخی مدیران ارشد این وزارت خانه و نمایندگان مجلس تاثیرگذار بوده در حالی که موافقین این طرح معتقدند که افراد صرفا بر اساس شایستگی و کسب امتیازات لازم در این جایگاه قرار می گیرند.

آن چه در انتصاب حشمتی برای سمت مدیرعامل شرکت توزیع برق استان بوشهر مشخص است این می باشد که وی صرفا بر اساس لیاقت و تخصص و بدون لابی های معمول توانسته مدیران توانیر را متقاعد کند که شایسته قرار گرفتن در این جایگاه است.

در سوابق حشمتی که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی برق با 23 سال سابقه فعالیت در صنعت برق است، سمت های فراوانی از جمله مدیرامور انتقال استان بوشهر، سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر ، معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر و قائم مقام مدیرعامل این شرکت دیده می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد