يکشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 2021 May 16
کد خبر: ۲۳۶۲۱۲
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۹
به بهانه یک نطق
چرا ایشان یک بار به شکل رسمی و طی مکاتبه رسمی با شهردار و یا رئیس شورای شهر، از این افراد در خصوص تعلل شهرداری برای نادیده گرفتن مصوبه شورای شهر در این خصوص اعتراضی ندارد ؟ و اگر داشته چرا در اختیار رسانه ها قرار نمی دهد تا شک و شبهه پیرامون نطق هایی با مضامین انتخاباتی ایجاد نشود.
به گزارش سوک، رباب عبیدی روز سه شنبه در نشست شورای شهر بوشهر ضمن انتقاد جدی از وضعیت سگ های بلاصاحب، خواستار ورود شهرداری بندر بوشهر برای مقابله و جمع آوری این سگ ها شده است.

این در حالی است که از روز یک شنبه این هفته و درست 48 ساعت قبل از نطق وی در صحن علنی شورا، کار زنده گیری سگ های بلاصاحب توسط شهرداری بندر بوشهر آغاز شده است.

ورود ایشان به همراه دو عضو دیگر علی البدل به شورا در 19 آبان سال گذشته، نشان می دهد به اندازه کافی زمان برای تسلط بر حوزه مدیریت شهری برای ایشان وجود داشته است ضمن این که وی یک دوره نیز وکیل مردم در شورای شهر بوشهر بوده و طبیعی است که باید مسلط تر از دیگران بر کارکرد شهرداری نظارت داشته باشد.

البته منتقد حرف های ایشان در خصوص لزوم جمع آوری سگ های بلاصاحب نیستم و از اتفاق درد دل و خواسته عمومی نیز همین است اما چرا ایشان ظرف پنج ماه گذشته در این خصوص نطقی نمی کند و درست در حالی که کار زنده گیری سگ های بلاصاحب با انتخاب پیمانکار آغاز شده پس از 48 ساعت از این اتفاق ، به یاد می اورد که باید در این خصوص صحبت کند.

چرا ایشان یک بار به شکل رسمی و طی مکاتبه رسمی با شهردار و یا رئیس شورای شهر، از این افراد در خصوص تعلل شهرداری برای نادیده گرفتن مصوبه شورای شهر در خصوص ساماندهی وضعیت سگ های بلاصاحب اعتراضی ندارد؟ و اگر داشته چرا در اختیار رسانه ها قرار نمی دهد تا شک و شبهه پیرامون نطق هایی با مضامین انتخاباتی ایجاد نشود.

مردم شهر بوشهر در مجموع از کارکرد شورای پنجم چه اعضاء قبلی چه افراد علی البدل رضایت ندارند اما این که با نزدیک تر شدن به زمان انتخابات احدی از اعضاء این شورا بخواهند با دست گذاشتن بر مطالبات عمومی انجام شده، برای خود کسب جایگاهی برای انتخابات پیش رو کنند چندان به مذاق مردم خوش نمی آید.

به نظر می رسد که به جای حرف درمانی، ایشان باید به مردم گزارش دهد که طی این مدت به عنوان وکیل علی البدل مردم در شورای پنجم ، چه سهمی ولو اندک در رفع مشکلات گسترده شهری داشته است.!!!

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد