کد خبر: ۲۳۶۳۴۲
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹
رئیس ستاد انتخابات بوشهر:
رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر گفت:با رایزنی وزیر کشور با رئیس مجلس شورای اسلامی در باره بررسی صلاحیت داوطلبان نامزدی شوراهای اسلامی شهر و روستا؛ صلاحیت افرادی که نتیجه استعلام آنها از همه مراجع قانونی مثبت است، تایید می‌شود.
به گزارش سوک، محمد تقی ایرانی گفت: با رایزنی وزیر کشور با رئیس مجلس شورای اسلامی در باره بررسی صلاحیت داوطلبان نامزدی شوراهای اسلامی شهر و روستا؛ صلاحیت افرادی که نتیجه استعلام آنها از همه مراجع قانونی مثبت است، تایید می‌شود.

محمد تقی ایرانی ؛ رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر

*برهمین اساس ستاد انتخابات استان بوشهر نیز در دفاع از حقوق داوطلبان در رایزنی با هیات نظارت استان بوشهر تلاش خواهد کرد در بررسی صلاحیت‌ها موارد قانونی برای همه ملاک باشد و بطور قطع به احقاق حقوق افراد اعتقاد داریم و برای تحقق آن اصرار می‌کنیم. 

* با پی‌گیری‌های انجام شده در باره داوطلبان نامزدی شوراهای شهر در این استان، تلاش می‌شود تا صلاحیت افرادی که نتیجه استعلام آنها از مراجع قانونی چهارگانه مثبت و شرایط قانونی دارند، تایید شود و دوباره به جریان انتخابات بازگردند.

*تجربه ثابت کرده است رقابتی بودن انتخابات زمینه ساز حضور و مشارکت هرچه بیشتر مردم خواهد بود در شرایط حساس کشور و براساس منویات مقام معظم رهبری رعایت حق الناس در همه امور انتخابات برای ما فصل الخطاب است به همین دلیل انتظار می‌رود هیات‌های نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان بوشهر و هیات عالی مرکزی نظارت به این امر اهتمام داشته باشند.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهری، روستایی و عشایری  و میاندوره‌ای پنجمین دوره خبرگان رهبری و یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به طور همزمان  ۲۸ خردادماه امسال برگزار می شود./ ایرنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد