کد خبر: ۲۳۶۵۵۰
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰
با تقدیر از نیروی انتظامی استان بوشهر
در استان بوشهر نیز طی این مدت و در سرما و گرما، پرسنل نیروی انتظامی با سعه صدر و همکاری وسیع با مردم ، اقدامات قابل تقدیری در این راستا انجام داده اند به گونه ای که با وجود گرمای کنونی و ماه مبارک رمضان همچنان در حال کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرها هستند.
به گزارش سوک، در کنار کادر درمانی که از روزهای اول شیوع ویروس کرونا، مرد میدان بوده نیروی انتظامی نیز طی 15 ماه گذشته همکاری های وسیعی برای کنترل این ویروس در ورودی و خارجی های شهرهای کشور داشته است.

در استان بوشهر نیز طی این مدت و در سرما و گرما، پرسنل نیروی انتظامی با سعه صدر و همکاری فراوان با مردم ، اقدامات قابل تقدیری در این راستا انجام داده اند به گونه ای که با وجود گرمای کنونی و ماه مبارک رمضان همچنان در حال کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرها هستند.

این موضوع در شهر بوشهر با حساسیت بیشتری توسط نیروی انتظامی در حال انجام است که نیاز است به گونه ای مراقبت شود تا از ترافیک وسیع خودروها و اتلاف وقت مردم کاسته و با آن بخش از خودروهای متخلفی که از شانه خاکی، به نوعی قانون شکنی می کنند برخورد شود.

پیشنهاد می شود دو ایستگاه به فاصله 100 متری از ورودی شهر بوشهر توسط نیروی انتظامی تعیین تا از ترافیک کاسته و با قرار دادن یک خودرو پلیس در حدواسط یک کیلومتری به ایستگاه کنترل مبادی ورودی، از اقدامات قانون شکنانه برخی از خودروها در شانه خاکی ممانعت به عمل آید.

نیاز است در راستای تسهیل عبور و مرور و به خصوص خودروهای امدادی و اورژانس ، فکر اساسی در این بخش شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد