کد خبر: ۲۳۶۸۹۱
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۰
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بوشهر خبر داد
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر از آغاز واکسیناسیون 400 نفر از پاکبانان ، رانندگان و شاغلین بخش خدمات شهری پسماند این سازمان خبر داد.
به گزارش سوک ، مسعود غلامزاده صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: از هفته گذشته کار واکسیناسیون بر علیه کرونا برای 400 نفر از پاکبانان ، رانندگان و شاغلین بخش خدمات شهری پسماند سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر آغاز شده است.

وی افزود: پاکبانان و عوامل وابسته به حوزه خدمات شهری پسماند، به دلیل ارتباط مستقیم با انواع زباله ها در معرض تهدید ابتلاء به ویروس کرونا هستند که به عنوان یک اولویت و طی یک برنامه زمانبندی شده توسط دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، بر علیه این ویروس واکسینه می شوند.مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر تصریح کرد: با برنامه ریزی های انجام شده در طی یک دوره زمانی مشخص همه پاکبانان بر علیه ویروس کرونا واکسینه می شوند اما سعی شده که ابتدا افراد مسن تر واکسن کرونا دریافت کنند.

غلامزاده ادامه داد: با اموزش های لازم به پاکبانان ، از آنها خواسته شده که با وجود دریافت واکسن کرونا ، به مانند گذشته پروتکل های بهداشتی را رعایت و از ماسک و دستکش در حین کار استفاده کنند.

وی عنوان کرد: لیستی از پاکبانان، رانندگان و شاغلین بخش خدمات شهری پسماند که به شکل مستقیمی در طی 24 ساعت با زباله در تماس هستند به مرکز بهداشت داده شده و سعی ما این است که با نظارت بهینه، غیر از این افراد، احدی از سهمیه واکسن کرونا استفاده نکند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد