موعظه‌های جنجالی کشیش درباره زیبایی ملانیا ترامپ+عکس
سوک: کشیش استوارت آلن کلارک، از اولین کلیسای عمومی باپتیست مالدن در میسوری ایالات متحده، هنگام موعظه از زنان خواست برای جلب توجه همسرانشان شخصیت خود را حفظ کنند و وزن کم کنند.

موعظه‌های جنحالی کشیش درباره زیبایی ملانیا ترامپ

این کشیش تصویری از بانوی اول سابق آمریکا، ملانیا ترامپ را به عنوان نمونه ای از "آنچه زنان باید آرزو کنند" از نظر زیبایی و ظرافت نشان داد. کشیش تصویری از ملانیا ترامپ را روی صفحه پشت سر خود نشان داد و گفت: حالا توجه کنید، نمی گویم که هر زنی می تواند مثل ملانیا ترامپ همسری در حد جام جهانی باشد ... من این را نمی گویم ... بیشتر زنان نمی توانند مثل ملانیا باشند، اما می‌توانید حداقل‌ها را داشته و جایزه باشید ... یک مرد به یک زن زیبا احتیاج دارد.

موعظه‌های جنحالی کشیش درباره زیبایی ملانیا ترامپ

کلارک از زنان در حال دعا خواست تا بفهمند که یک مرد به همسری زیبا احتیاج دارد و گفت: خانمها، این راهی است که خدا ما را خلق کرده است. این همان چیزی است که ما هستیم، مردان به شما نگاه می‌کنند.

به نقل از روزنامه آمریکایی "هیل"، این موعظه خشم بسیاری از زنان در ایالات متحده را به ویژه از طریق سایت های شبکه های اجتماعی برانگیخته است.

ریگان ویلیامز یکی از اعضای کلیسای کلارک پس از انتشار کلیپی از موعظه کشیش در فیس بوک، نوشت: در یک صبح زیبا وقتم را برای آماده سازی برای گوش دادن به خطبه کشیش گذراندم، اما او با بی دقتی تصمیم گرفت که سو استفاده معنوي را علیه زنان انجام دهد.

موعظه‌های جنحالی کشیش درباره زیبایی ملانیا ترامپ

وی افزود : او نتوانست از آیات كتاب مقدس برای حمایت از مزخرفات خود استفاده كند. او با زنان مخالفت می‌ورزد، خصومت آنها را برمی‌انگیزد و تبعیض بر اساس جنسیت قائل می‌شود این در حالی است که خود را یک پارسای شگفت‌انگیز می‌پندارد.