تاکسیدرمی انسان توسط دو خواهر!
به گزارش«سوک»؛فاطمه صفایی کارگردان تئاتر درباره نمایش «خواهران پیریس» به خبرنگار حوزه تئاتر گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: «خواهران پیریس» درباره دو خواهری است که در محلی دور افتاده زندگی می‌کنند و برای اینکه از تنهایی دربیایند دست به کار‌هایی مانند تاکسیدرمی کردن برخی انسان‌ها می‌زنند.

وی درباره ایده نمایش «خواهران پیریس» اظهار کرد: ایده این نمایش بیانگر آن است که افراد در تنهایی خود ممکن است دست به چه کار‌هایی بزنند. همچنین شیوه این نمایش میکرو تئاتر و دوربین ما یک چشم ناظر بر زندگی این دو خواهر است.

صفایی با اشاره به جشنواره عروسکی دانشگاه هنر بیان کرد: نمایش «خواهران پیریس» ابتدا یک کار کلاسیک بود که برای جشنواره عروسکی دانشگاه هنر ارسال و در این جشنواره موفق به کسب جوایز متعددی شد. ساخت ماکت و ایده‌ها بیشتر برعهده دو کارگردان اثر بود. همچنین گوشه‌هایی از اثر اقتباسی از کتاب تارک دنیا است.

وی درباره خلاصه داستان خاطر نشان کرد: خواهران پیرس ادنا و لولا پیرس به تنهایى در کنار دریا زندگى می‌کنند تا اینکه اولین مهمان به خانه‌ی آن‌ها می‌آید.

عوامل این نمایش عبارتند از:
گروه ایده، کارگردانی و اجرا و ساخت ماکت: حانیه درویشیان، فاطمه (یاسمن) صفایی‌پور، متن (اقتباس): عرفان ابراهیمی، آهنگسازان: مهبد شیروانی، فرزان سلسبیلی، طراح صدا: وصال جواهری