ستاد اجرایی فرمان امام ۳۰۰ میلیارد تومان به استان بوشهر کمک کرده‌است
به گزارش سوک؛ محمدحسن تقی زاده روز پنجشنبه در حاشیه آیین پنجمین مرحله رزمایش همدلی و احسان در گناوه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با تاسیس بنیاد برکت و احسان در ۲ بخش اقتصادی و اجتماعی که در کشور شناخته شده‌است، فعالیت دارد و منشا خدمات وافری است.

وی اظهارکرد: از مجموع کمک ۳۰۰ میلیارد تومانی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به استان بوشهر ، ۱۷۰ میلیارد تومان توسط بنیاد برکت شامل  فعالیت‌ها و کمک‌های اقتصادی و ۱۳۰ میلیاردتومان در حوزه اجتماعی نظیر توزیع بسته‌های غذایی و بهداشتی، ماسک و دیگر خدمات است.

وی گفت:  مشارکت در طرح‌های اقتصادی، ساخت مساجد و مدرسه، خانه عالم و افتتاح سی امین مدرسه در سال تحصیلی جاری و احداث بیش از  ۷۰۰ خانه روستایی برای مددجویان نهادهای حمایتی از دیگر خدمات ارایه شده این ستاد در استان بوشهر است.

تقی زاده افزود: در پنجمین مرحله رزمایش همدلی و احسان در استان بوشهر  ۱۰ هزار بسته معیشتی هر کدام به ارزش ۳۵۰ هزار تومان همزمان با سالروز مبعث حضرت محمد(ص) در حال توزیع است.

وی یادآورشد: برنج، مرغ، روغن خوراکی، رب گوچه فرنگی، حبوبات و ماکارونی از عمده موادغذایی توزیع شده در پنجمین مرحله رزمایش همدلی و احسان است.

وی اضافه کرد: سیاست و برنامه‌های ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استفاده از مشارکت‌های مردمی است و هر شهرستانی از استان بتواند دراین زمینه بیشتر حضور داشته باشد، سهمیه بیشتری از این ستاد دریافت خواهد کرد.

مدیر اجرایی ستاد فرمان امام (ره) استان بوشهر از تدابیر و مدیریت امام جمعه و تعامل فرماندار و مشارکت‌های خوب مردم شهرستان گناوه در رزمایش همدلی تقدیر کرد.

در پنجمین مرحله رزمایش همدلی و احسان در شهرستان گناوه ۱۶۰۰ بسته معیشتی و غذایی بین نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا  همزمان با سالروز مبعث حضرت محمد(ص) در آیینی توزیع شد.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.