سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بوشهر :
۴۰ ویژه برنامه برای بزرگداشت روز بوشهر برگزار شد/ حذف برنامه های دیگر به دلیل ورود کرونای انگلیسی
به گزارش سوک، سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بوشهر در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: امسال ۴۰ ویژه برنامه متنوع به مناسبت ۱۸ اسفند روز بوشهر برگزار شد.

مسعود غلام‌زاده فرد سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بوشهر

*با توجه به اینکه در زمان برنامه‌ریزی برای بزرگداشت روز بوشهر وضعیت استان به لحاظ رنگ‌بندی کرونایی آبی بود برنامه‌های جمعی و حضوری برنامه ریزی شده بود اما با روند افزایشی شیوع ویروس کرونا در استان و ایجاد محدودیت‌ها نحوه برنامه‌های بزرگداشت این روز تغییر پیدا کرد. با این حال امسال روز بوشهر برای دومین سال پیاپی در اثر شیوع ویروس کرونا غریبانه برگزار شد.

* غباررویی قبور مطهر شهدا، برگزاری جشنواره قرآنی و برگزاری اختتامیه جشنواره عکس بوشهر از جمله برنامه‌های اجرا شد برای بزرگداشت ۱۸ اسفند روز بوشهر بود.

*یک مسابقه فوتبال نیز با هدف بزرگداشت یاد و خاطره عبدالمحمد پوربهی و مجید چاهی بخش از پیشکسوتان تیم‌های فوتبال شاهین و ایرانجوان برگزار و خانواده آنان تجلیل شد.

* در خصوص برگزار نشدن مراسم انتخاب چهره ماندگار و شهروند افتخاری بوشهر، باید اعلام کنم این مراسم هر سال یکی از مهمترین برنامه‌های روز بوشهر بود، اما با توجه به شرایط کرونایی کشور، نظر شورای شهر مبنی بر برگزار نشدن این مراسم بود. امید می‌رود این برنامه شاخص سال آینده با بهبود وضعیت کشور و استان در بوشهر برگزار شود.