محل زندان مخالف سرشناس پوتین+عکس
به گزارش «سوک»به نقل از عصرایران، "الکسی ناوالنی" منتقد سرسخت "ولادیمیر پوتین" رییس فدراسیون روسیه، با گرفتن حکم ۳ سال و نیم زندان از دادگاه به خاطر تخلفات مالی، راهی زندانی در ۱۰۰ کیلومتری شرق شهر مسکو شده است.

                          محل زندان مخالف سرشناس پوتین

 الکسی ناوالنی دیروز با انتشار تصویری قدیمی از خود در اینستاگرام با سر تراشیده، حضور خود در تبعیدگاه شماره دو در شهر "پوکروف" در منطقه ولادیمیر در ۱۰۰ کیلومتری شرق شهر مسکو را تایید کرده است.

ناوالنی محل نگهداری خود را با شرایط فوق امنیتی توصیف کرده و از وجود دوربین در تمامی بخش‌های زندان خبر داده و شرایط زندان خود را با رمان "۱۹۸۴" نوشته "جورج اورول" مقایسه کرده است.

پیشتر سخنگوی کرملین در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره محل زندانی بودن ناوالنی، از این محل اظهار بی اطلاعی کرده و گفته بود "سازمان فدرال زندان های" روسیه مسئول تقسیم زندانیان در زندان‌های روسیه است و کرملین در کار این سازمان مداخله نکرده و از محل نگهداری زندانیان اطلاعی ندارد.

الکسی ناوالنی ماه گذشته از سوی دادگاهی در مسکو به تحمل ۳ سال و نیم حبس محکوم شد. او به خاطر جرایم مالی از سوی دادگاه محکوم شده است؛ اتهامی که ناوالنی آن را رد کرده و بر سیاسی بودن دادگاه خود تاکید دارد.

محل زندان مخالف سرشناس پوتین

محل زندان مخالف سرشناس پوتین

محل زندان مخالف سرشناس پوتین