دادستان بوشهر:
باز شدن گره سه فقره قتل شهروندان کنگانی توسط دادستان بوشهر
به گزارش سوک، شب گذشته قتل یک خانواده پنج نفره به همراه یک فرد دیگر در شهر کنگان استان بوشهر، افکار عمومی را در بهت فرو برد، این در حالی است که هفته گذشته نیز فرد دیگری در همین شهر به قتل رسیده بود.

دادستان عمومی و انقلاب بوشهر در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری تحلیلی سوک، در خصوص این قتل ها اظهار داشت: بررسی های اولیه ما نشان می دهد که قاتل هر سه رویداد جداگانه انجام شده که منجر به کشته شدن هفت شهروند کنگانی شده، یک نفر است.

علی حسن پور ادامه داد: این متهم در دهه هفتاد مرتکب قتل شده که توانسته بود رضایت خانواده مقتول را جلب کند اما پس از آن به دلیل حمل و نگهداری مواد مخدر در یکی از کشورهای همسایه به 20 سال زندان محکوم شد.

وی بیان کرد: این قاتل ، پسرعموی خانواده ای است که شب گذشته با اسحله گرم دحتر عموهای ۲۱، ۱۸ و ۱۴ ساله ، مادر بزرگ ۷۵ ساله آنها و یک جوان ۲۱ ساله که قصد ازدواج با یکی از این دختران خانواده را داشته را به قتل رسانده است.

دادستان بوشهر بیان کرد: در شب گذشته همین فرد، اقدام به قتل دیگری در شهر کنگان کرده و فردی دیگر را با اسحله گرم کشته است.

حسن پور بیان کرد: در هفته گذشته نیز فردی در شهر کنگان به قتل رسیده که بررسی ها، نشان می دهد قاتل این فرد ، همان قاتل شب گذشته 6 شهروند کنگانی است.