شاهین شهرداری بوشهر ۴ بازیکن گرفت
به گزارش سوک؛ در نقل و انتقالات نیم فصل لیگ دسته اول فوتبال کشور، تیم شاهین شهرداری بوشهر مجوز جذب هفت بازیکن را داشته است که تا کنون چهار بازیکن به نام‌های شاهین مجیدی، امیرحسین موسی زاده، وحید عزیزی و مهدی مومنی جذب شده‌اند و مدیران باشگاه در حال رایزنی برای جذب سه بازیکن دیگر هستند.

این سه بازیکن از بازیکنان مطرح لیگ یک به شمار می‌روند که تلاش برای اخذ رضایت این بازیکنان از باشگاه‌های مبدا ادامه دارد.
بازیکن تیم نوجوانان به اردوی بزرگسالان دعوت شد

داوود مهابادی سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر که آخرین بازی تیم نوجوانان این باشگاه را از نزدیک تماشا می‌کرد با نمایش خوب نوح گواف مهاجم تیم نوجوانان رو به رو شد و از این بازیکن خواست به تمرینات تیم بزرگسالان ملحق شود.

این بازیکن مستعد اهل روستای شیف از توابع شهرستان بوشهر است و از ابتدای سال ۹۸ تا کنون در تیم‌های پایه باشگاه شاهین شهرداری بوشهر عضویت دارد.

شاهین‌های استان بوشهر دیدار دوستانه برگزار می‌کنند

روابط‌عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر اعلام کرد: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و شاهین بندر عامری چهارشنبه ۱۱ فروردین در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر دیداری دوستانه برگزار خواهند کرد.

براساس دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا، این دیدار مانند بازی‌های رسمی لیگ، بدون حضور تماشاگر و حتی عوامل اجرایی تیم‌ها برگزار خواهد شد.